Prodlužování & zahušťování vlasů

METODA MICRO RING

Toto prodlužování vlasů je založeno na principu kovového kroužku, který se navlékne na pramínek vlastních vlasů a za pomoci kleští se zmáčkne kolem přidaného pramínku a vlastních vlasů. Sundání je možné rozstřihnutím kroužku bez poškození vašich vlasů.  Použití speciálně upravených kleštiček, které při aplikaci zmáčknou kroužek kolem vlasů. Metoda je na našem trhu nabízena pod několika jmény Micro Rings, Flasch Point, Rings a Tubes.

KROUŽKY MICRO RING jsou zpravidla vyrobeny z aluminia v několika základních barvách a velikostech. Většinou se jedná o velikosti od 3 do 4 mm. Některé druhy kroužků mají vnitřní silikonovou výstelku, která má chránit vlastní vlasy před poškozením.

METODA KERATIN

Metoda keratin za tepla

Keratin patří k nejpoužívanější metodě prodlužovánía zhuštování vlasů.
Aplikace probíhá za tepla, kdy se keratinová hmota (tzv. nehtík) zahřeje na teplotu 80°C – 150°C.
Vlasové prameny jsou následně působením tepla spojeny s prameny Vašich vlasů a dochází k vytvoření, není pro Vaše vlasy nebezpečná. Kulma či žehlička na vlasy dosahují běžně teploty až 220°C! Za pomocí ní nenápadného spoje – tenkého válečku. Keratinová hmota je k dostání v různých barvách, aby co nejlépe splynula s vlasy. Teplota potřebná pro vytvoření spokeratinových kleštiček jsou vytvořeny velmi jemné a téměř nepoznatelné spoje. Pokud je tato metoda prováděna správně a odborníkem, není možnost, aby jakkoli narušila či poškodila Vaše vlasy.Po 3– 4 měsících je neutností spoje posunout a opět obnovit. K šetrnému sundání pramenů je za potřebí kleštiček a rozpouštěcího gelu. Nasazení i obnovení by mělo vždy probíhat za pomoci odborníka v kadeřnickém salónu. Jinak riskujeme poškození vlastních vlasů.

  • Používáme nejlepší kosmetiku

  • We use the best cosmetics