Darujte krásu

vánoční čas

A už je to zase tady. Čas letí, někde už začíná sněžit a my pomalu oblékáme kabáty a čepice. Je to tak, nastává zima. A co je lepší, tedy jak pro koho, brzy nás čekají Vánoce. Jste připraveni?

Data nelžou, už brzy nastane vánoční čas, a to pro většinu z nás znamená začátek shonu, stresu a zařizování. Supermarkety se začnou plnit, lidi se budou strkat a v obchodních domech nastane lov o nejlepší dárek. Přesto nám uniká jediné, a to podstata těch pravých Vánoc.

Když ještě zima vypadala jako z Ladova obrázku a mrzlo tak, že se dveře nedaly otevřít, byly Vánoce zcela o něčem jiném než ty dnešní. Co je hlavní, nikam se nespěchalo. Babička napekla cukroví, maminka uklidila dům od vrchu až dolů a tatínek přinesl kapra a stromek. Všichni byli klidní a spokojení.

Dnes jsou Vánoce pro mnohé z nás spíše dávkou stresu než slibované svátky klidu. Uspěchaná doba si to tak jednoduše žádá. Místo skromných dárků jen tak pro radost si kupujeme drahé televizory, počítače a chytré telefony, které jsou mnohdy chytřejší než my sami. A když už všechno všichni mají, lámeme si hlavu, co komu dát. Dochází nám nápady, inspirace a začíná další kolo stresu.

Řekli jsme si, že vám letos pomůžeme. Nepřijdeme vám sice uklidit, ani uvařit štědrovečerní večeři. Za to vám ulehčíme vybírání dárků. Připravili jsme si pro vás speciální vánoční dárkové poukazy. Můžete tak obdarovat svou manželku nebo manžela, sestru nebo bratra, nebo kohokoliv jiného tím, že mu dopřejete hodinku krásy.

Darujete tak svým blízkým nejen čas pro sebe, ale třeba také zcela nový vzhled, styling a módní účes. Kontaktujte nás a naši profesionální stylisti už se o vše ostatní postarají.

Protože po vánočním stresu si každý zaslouží cítit se opět svěží a krásný.

Tags: