Trendy účesy na podzim / zimu 2019 #2

minulém díle trendů jsme vám představili různé typy střihů pro krátké vlasy. Co ale bude šik ve světě delších vlasů? Pojďme si to ukázat.

Nejprve se zaměříme na vlasy středně dlouhé. S kterými účesy letos na podzim jednoduše zazáříte?

Středně dlouhé vlasy

  • Sesson

Možná by se mohlo zdát, že je tento účes dávno za zenitem. Opak je ale pravdou. Stává se čím dál více populárním. Sestřih sesson, nebo také cesson, je vhodný pro husté a rovné vlasy. Zároveň je také velice univerzální.

Velkou výhodou je, že je jedno, zda máte obličej oválného čtvercového, nebo jiného tvaru. Střih se dokáže přizpůsobit různým typům obličeje. Další plus může být i to, že se skvěle kombinuje s různými barevnými odstíny a různými délky vlasů.

  • Kare

Střih Kare má už opravdu vybudovanou historii. Nosil se už ve středověké Evropě a ve 20. století se stal skutečnou nutností pro každou ženu, co holdovala módě. I přesto je účes stále na vrcholu svojí popularity.

Tento typ střihu má několik desítek druhů. Každý má něco do sebe a s každým můžete udělat parádu. Který je vhodný přímo pro vás? Zeptejte se našich kadeřníků, kteří vám rádi poradí a vymyslí účes přímo na míru.

My si mezitím ukážeme, jak se účesem Kare pyšnily slavné hvězdy jako Victoria Beckham, Rihanna nebo Paris Hilton.

 

 

  • Bob

Bob je střih pro středně dlouhé vlasy, který se stal hitem i pro tento rok. Stejně jako již zmíněné účesy je populárním už delší dobu. Přináší s sebou několik možných variant a dalších střihů. Ten nejznámější jste mohly vidět třeba na známé herečce Jennifer Aniston ze seriálu Přátelé.

Střihy pro krátké a středně dlouhé vlasy už tedy máme za sebou. Zbývá nám vrhnout se na vlasy dlouhé. Pohodlně se usaďte, začínáme.

Dlouhé vlasy

  • Kaskáda

Nejpopulárnějším střihem pro dlouhé vlasy zůstává už několik let sestřih, takzvaná kaskáda. Jedná se o techniku postupného sestříhávání vlasů. Nejen, že je to velmi praktické, co se týče manipulace s vlasy. Účes taky skvěle vypadá a vytváří na vlasech přirozený objem.

Tím hlavním trendem a ozvláštněním jsou barvy. Ve spojení s tímto účesem se vám nabízí nepřeberné množství barevných odstínů. My si ale ukážeme 2 TOP techniky pro letošní rok.

  • Balayage

Balayage je technika zvýraznění. Je podobná níže zmíněnému Ombre. Její tajemství však spočívá v tom, že pokrývá hlavně konečky vlasů, ve střední části pak vytváří rozmazaný efekt mezi přirozenou barvou vlasů a balayage tónem.

Jaké barvy a odstíny zvolíte už je jen na vás a vašem kadeřníkovi. Jeden z úžasných příkladů této techniky barvení je například tento:

  • Ombre

Ombre je metoda stínování. Tím se také liší od přechozí techniky. Je jemnější a méně výrazná. Přesto velmi stylová. Metoda navíc vyžaduje velmi malou údržbu a je skvělá pro ty z vás, kteří chtějí změnu, ale nechtějí své vlasy barvit úplně.

Střihů, barev a účesů je však nepřeberné množství. Jestli je nebo není trendy zrovna to, co se vám líbí, je ve výsledku jedno. Důležité je, abyste s konečným výsledkem byly spokojené vy samy.

Nevíte si rady, jaký střih nebo barvu zvolit? Poraďte se s našimi profesionálními stylisty. Společně najdete řešení, z kterého budete zaručeně nadšení.

Zdroje:

www.palomasalon.net
https://minnesotacornerstone.com/
https://www.happyhair.cz/
http://heartladies.blogspot.com/
https://youqueen.com
https://radioafm.ru/
https://www.byrdie.com/

Tags: