Trendy účesy na podzim / zimu 2019 #1

Každou sezónu se stává trendy něco jiného. Čert, aby se v tom vyznal, že? Přesto většina z nás chce dobře vypadat a nosit to, co je zrovna šik! A to se netýká jen oblečení, ale i účesu. Abyste, především vy, dámy, měly ten správný přehled, vytvořili jsme vám menší ukázku toho, co bude považováno za trend letošního podzimu / zimy.

Tento rok se ve světě vlasů setkáte s nedbalostí, asymetrií, chaosem a roztržitostí. Pro 3 základní délky vlasů jsme vybrali ty nejoblíbenější střihy. V tomto článku se budeme věnovat účesům pro krátké vlasy.

Pokud si říkáte, že s krátkými vlasy nejde zazářit, jste na omylu. V zimním období 2019 / 2020 můžete okouzlit hned několika typy účesů.

Garcon

Máte rádi praktičnost? Tak to je pro vás tento styl jako stvořený. Je totiž vhodný pro jakýkoliv typ vlasů a tvaru obličeje. Hodí se také pro ženy různého věku. Je jednoduchý, takže se vám s ním bude dobře manipulovat. A to i po ránu.

účesy

Bob po bradu

Tak tenhle účes je oblíbený už roky. A to hlavně u amerických celebrit. Oblíbily si ho například Reese Whiterspoon, Ali Larter, nebo také Jennifer Aniston, která ho nosila i několik let. Účes sluší převážně ženám s obličejem ve tvaru srdce.

účesy

Sleek crop

 

Pokud chcete tento rok vsadit na něco elegantního, tohle je rozhodně to správně řešení. Zvlášť pokud chcete vyzdvihnout své lícní kosti. Na ty totiž účes obzvlášť upozorňuje. Je taky skvělou volbou, pokud máte větší čelo. Krásně ho totiž zakryje. Střih jste také mohly zahlédnout na známých osobnostech, jako je Jessica Stroup nebo Jennifer Lawrance.

účesy

Pixie

 

Účes Pixie vám přinese hned několik výhod. Přední z nich je praktičnost. Nemusíte totiž trávit dlouhé chvíle u zrcadla. Úpravu zvládnete jednoduše během pár minut. Navíc dokonale ohraničuje obličej a zvýrazňuje lícní kosti. Je krásným důkazem toho, jak i krátké vlasy mohou působit žensky a sexy. Na jistotu vsadily i hvězdy jako jsou Katy Perry, Miley Cyrus nebo Kaley Cuoco.

účesy

Zajímá vás, jaké další střihy budou vládnout letošnímu podzimu? Přečtěte si druhý díl článku, kde se zabýváme trendy pro dlouhé a středně dlouhé vlasy. Líbí se vám některý ze střihů? Tak si pro něj přijďte k nám.

 

Zdroje:
https://cz.fambo.info
https://obleceniobuv.cz
https://charm-cs.decorexpro.com
https://cze.healthyliving-healthnetwork.com
https://youqueen.com
https://therighthairstyles.com
http://www.mistafashion.com
https://cz.pinterest.com
https://www.happyhair.cz   
https://dress-cs.techinfus.com
https://www.punditschool.net
https://loshairos.com
Tags: